Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /strony/znajdzprodukt/class/baza.php on line 73
JAGANATH ZPH - PolskieFirmy.net
JAGANATH ZPH - ZPH JAGANATH (czytaj - dżaganath) - zajmuje się produkcją i sprzedażą detaliczną oraz hurtową okularów bezsoczewkowych korekcyjnych do poprawienia wad wzroku:.. zobacz więcej »
Dane kontaktowe firmy:
, Warszawa
ul. Cmielna 20/21
Tel.: 22 82 82 548
Strona www
Formularz kontaktowy
Nip: 123-006-14-60
 
O Firmie JAGANATH ZPH:
ZPH JAGANATH (czytaj - dżaganath) - zajmuje się produkcją i sprzedażą detaliczną oraz hurtową okularów bezsoczewkowych korekcyjnych do poprawienia wad wzroku: starczowzroczność, krótkowzroczność, dalekowzroczność, normowzroczność, wczesny etap zaćmy oraz przy zmęczeniu oczy przy pracy przed komputerem, również służą jako relax dla zmęczonych oczy. Przed wprowadzeniem na rynek okulary były oceniane przez Katedrę i Klinikę Chorób Oczu Akademii Medycznej w Warszawie oraz przez Ośrodek Holistycznej Terapii Wzroku w Warszawie. Zespół z Akademii Medycznej stwierdził, że stosując okulary niesoczewkowe można uzyskać poprawę widzenia zbliżoną do korekcji optymalnej w przypadkach wymienionych wyżej, a także po przeprowadzeniu odpowiednich badań nie stwierdził przeciwwskazań medycznych medycznych do stosowania okularów niesoczewkowych. Okulary niesoczewkowe JAGANATH posiadają certyfikat unijny CE. Ośrodek Holistycznej terapii wzroku zaleca używanie okularów wieloprzysłonowych wszystkim osobom stale noszącym okulary profilaktycznie w celu ożywienia naturalnych funkcji oka. Stałe noszenie okularów soczewkowych powoduje zmniejszenie naturalnej ruchliwości oka, co może w konsekwencji prowadzić do sukcesywnego pogarszania się ostrości widzenia. Okulary firmy JAGANATH opracowano w oparciu o zalecenia Ayurwedy. Ayurweda to staroindyjska nauka zawierająca wiedzę z zakresu biologii, botaniki, zielarstwa, chirurgii, itp. Okulary takie znano od stuleci i od stuleci poprawiały wzrok swoim właścicielom. O ich rewelacyjnych właściwościach można przekonać się już po pierwszym założeniu - ostrość widzenia ewidentnie poprawia się. Okulary multiprzysłonowe są uniwersalne tzn, leczą skutecznie różnego rodzaju wady widzenia przez stymulację naturalnych funkcji oka w zależności od indywidualnych potrzeb danej osoby. Są szczególnie polecane dla osób, które z powodu wieku tracą ostrość widzenia.